Kontakt a iná tvorba

Bližšie informácie

Beáta Antalová
Lúčanská 185/73
013 11 Lietavská Lúčka, Žilina



Telefón: ++421/904/866665 - nie vždy nosím pri sebe telefón - keby som nedvíhala, skúste telepatiu, alebo zakričte:))) 

e-mail: antalova.beata@gmail.com 

 

Vzhľadom nato, že od jari do jesene tvorím v maringotke, kde nemám elektrinu ba ani vodu, tak v tejto digitálnej dobe tam nemám ani internet:)) Preto Vás všetkých prosím v prípade záujmu o nejaké veci, zavolajte, alebo pošlite email, ale reagujem na správy priebežne raz za 24 hodín. Určite napíšem. Ďakujem Vám všetkým za pochopenie, viem, že v dnešnej rýchlej dobe okamžitých reakcií, chvíľu počkať nie je ľahké:) Vážim si to:)))

NIEČO O SEBE


mám rada, voľnosť a slobodu, svoje kreatívne záchvaty, praskot a šum gramofónových platní, šuchot knižiek, vôňu kávy, priehľadnosť hudby, zvuk vyrobených Vladkových píšťál, 20 stupňové mrazy, jazz, cesty vlakom, ticho, vodu, rozmanité sny, myšlienky Květy Fialovej, bosé nohy v tráve, v blate,  klavír Ondreja Krajňáka, starých beatnikov, šašov a ich rolničky, kúpanie sa v rieke v zime i v lete, moje ovečky stojace na klieštinách dreveného podkrovia, detský svet, ticho snehu, akrylové farby, zimný čas, 4 Dohody, bicykel, Ivku Adamcovú, les, českých kutilov, vôňu zeme, koľajnice, zeleninu, prirodzenú vôňu tela, moje tri deti, Vladimírka a múzy.

Nemám rada horúce letá, pach sprejov a riedidiel, parfémy, klamstvá, prach, hluk, zbrane a násilie, televíziu, bryndzové halušky, vyumelkované záhrady s anglickým trávnikom a s nasadenými tujami, zafajčené miestnosti, módu a nezmyselné rozhovory o politike..., ale všetko prijímam pretože "Nič nie je dobré ani zlé. Všetko je také aké je."

Zaujímam sa o úžitkový design, o doplnky a veselé kusy nábytku. Rada spájam rôzne techniky a využívam v rámci šetrenia životného prostredia recykláciu.

beáta antalová 


Z TVORBY:

Príprava na karneval január 2019

Z procesu: Karnevalová maska: Slovenský jazykolam - Naolejuje Júlia.....
(olejnička o veľkosti 90 cm)

 karnevalová maska: jazykolam

Miluje a maľuje...

Pobozkaná pod čerešňou...

pobozkaná pod čerešňou

Festivalová bilboardová tabuľa na jeden z najlepších prírodných jarmokov DRIENOK drienocek

 Tvorba interiéru  pre Hostel Blues v Bratislave

  interier pre hostel blues

 Bilboardové tabule na prírodný festival Drienok...

 

 Tabuľa pre Umenie na Hornej v Banskej Bystrici...

 kulturák

Tabule na festival Drienok


Tabule na Drienok

 Ako šašovia na svet prichádzajú...

 Z tvorby kolážových zápisníkov...



 

Fotky z trhov

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie